MDY7K8700Q
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDY7K8700Q
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 7.87K OHM 0.02% 1/8W RADIAL
Fitxak: 1.MDY7K8700Q.pdf2.MDY7K8700Q.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
MDY7K8700Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDY7K8700Q fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 7.87K OHM 0.02% 1/8W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6778 pcs Datuen fitxa 1.MDY7K8700Q.pdf2.MDY7K8700Q.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.291" L x 0.091" W (7.40mm x 2.30mm)
Series MD Erresistentzia 7.87 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.244" (6.20mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7.87 kOhms ±0.02% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil