MAY612R00T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAY612R00T
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 612 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Fitxak: 1.MAY612R00T.pdf2.MAY612R00T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
MAY612R00Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAY612R00T fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 612 OHM 0.01% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5619 pcs Datuen fitxa 1.MAY612R00T.pdf2.MAY612R00T.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Series MA Erresistentzia 612 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 612 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil