MAX50K000D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX50K000D
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 50K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Fitxak: 1.MAX50K000D.pdf2.MAX50K000D.pdf
  • Mezua
MAX50K000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX50K000D fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 50K OHM 0.5% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7111 pcs Datuen fitxa 1.MAX50K000D.pdf2.MAX50K000D.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Series MA Erresistentzia 50 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 50 kOhms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil