MAX35K000B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX35K000B
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 35K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Fitxak: 1.MAX35K000B.pdf2.MAX35K000B.pdf
  • Mezua
MAX35K000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX35K000B fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 35K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6247 pcs Datuen fitxa 1.MAX35K000B.pdf2.MAX35K000B.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Series MA Erresistentzia 35 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 35 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil