MAX100K00D
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX100K00D
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100K OHM 0.5% 1/5W RADIAL
Fitxak: 1.MAX100K00D.pdf2.MAX100K00D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
MAX100K00Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX100K00D fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100K OHM 0.5% 1/5W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6457 pcs Datuen fitxa 1.MAX100K00D.pdf2.MAX100K00D.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Series MA Erresistentzia 100 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 kOhms ±0.5% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil