MAW1R0055D
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAW1R0055D
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.0055 OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Fitxak: 1.MAW1R0055D.pdf2.MAW1R0055D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
MAW1R0055Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAW1R0055D fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.0055 OHM 0.5% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7064 pcs Datuen fitxa 1.MAW1R0055D.pdf2.MAW1R0055D.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Series MA Erresistentzia 1.0055 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.0055 Ohms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil