FNPY1R000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FNPY1R000B
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RESISTOR SHUNT 1 OHM 0.1% 500W
Fitxak: FNPY1R000B.pdf
Stock egoera 209 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 209 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FNPY1R000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FNPY1R000B fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RESISTOR SHUNT 1 OHM 0.1% 500W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 209 pcs Datuen fitxa FNPY1R000B.pdf
Mota Shunt, Battery tolerantzia ±0.1%
Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C Series FNP
Erresistentzia 1 Ohms Energia (Watts) 500W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±0.1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount Konposizio Metal Foil