FLCY10K000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLCY10K000A
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 10K OHM 0.05% 1/4W RADIAL
Fitxak: 1.FLCY10K000A.pdf2.FLCY10K000A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
FLCY10K000Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLCY10K000A fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 10K OHM 0.05% 1/4W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 10626 pcs Datuen fitxa 1.FLCY10K000A.pdf2.FLCY10K000A.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Series FLC Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -25°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.264" (6.70mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil