FLBX100K00F
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLBX100K00F
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100K OHM 1% 1/4W RADIAL
Fitxak: 1.FLBX100K00F.pdf2.FLBX100K00F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
FLBX100K00Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLBX100K00F fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100K OHM 1% 1/4W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 8395 pcs Datuen fitxa 1.FLBX100K00F.pdf2.FLBX100K00F.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
Series FLB Erresistentzia 100 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -25°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.343" (8.70mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil