VI-J52-IX-S
VicorVicor
VI-J52-IX-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VI-J52-IX-S
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 75W
Fitxak: VI-J52-IX-S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 408 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
VI-J52-IX-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VI-J52-IX-S fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 408 pcs Datuen fitxa VI-J52-IX-S.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.80" W x 0.52" H (57.9mm x 45.7mm x 13.2mm)
Series VI-J00™ Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Half Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 5A