VI-B21-IX-F2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VI-B21-IX-F2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W
Fitxak: VI-B21-IX-F2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
VI-B21-IX-F2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VI-B21-IX-F2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2979 pcs Datuen fitxa VI-B21-IX-F2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21V Tentsioa - Input (Max) 56V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Series VI-200™ Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 21V - 56V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A