VI-B12-CU-F2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VI-B12-CU-F2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 200W
Fitxak: VI-B12-CU-F2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
VI-B12-CU-F2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VI-B12-CU-F2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6137 pcs Datuen fitxa VI-B12-CU-F2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21V Tentsioa - Input (Max) 32V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Series VI-200™ Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 21V - 32V Input Uneko - Irteera (Max) 13.33A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VI-B11-MY-S
VI-B11-MY-S
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 50W
Stockean: 4373 pcs
Deskarga: VI-B11-MY-S.pdf
RFQ
VI-B12-CU
VI-B12-CU
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 200W