VI-271-IX-B1
VicorVicor
VI-271-IX-B1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VI-271-IX-B1
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W
Fitxak: VI-271-IX-B1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
VI-271-IX-B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VI-271-IX-B1 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5895 pcs Datuen fitxa VI-271-IX-B1.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Series VI-200™ Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 100V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A