VI-210-EU-F2
Vicor CorporationVicor Corporation
VI-210-EU-F2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VI-210-EU-F2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W
Fitxak: VI-210-EU-F2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 474 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 474 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
VI-210-EU-F2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VI-210-EU-F2 fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 474 pcs Datuen fitxa VI-210-EU-F2.pdf
Tentsioa - Lan egitea 200W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input (Max) 32V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 21V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Series VI-200 RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio Full Brick
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia VI-210-EU-F2
Lineako araudia 88% Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eginbideen pinuak 40A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 21V - 32V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)