VI-20Z-IX-F3
VicorVicor
VI-20Z-IX-F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VI-20Z-IX-F3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 15W
Fitxak: VI-20Z-IX-F3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
VI-20Z-IX-F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VI-20Z-IX-F3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4545 pcs Datuen fitxa VI-20Z-IX-F3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10V Tentsioa - Input (Max) 20V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Series VI-200™ Energia (Watts) 15W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 15A 10V - 20V Input Uneko - Irteera (Max) 15A