VI-200-IX-S
VicorVicor
VI-200-IX-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VI-200-IX-S
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W
Fitxak: VI-200-IX-S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 360 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 360 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
VI-200-IX-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VI-200-IX-S fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 360 pcs Datuen fitxa VI-200-IX-S.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10V Tentsioa - Input (Max) 20V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Series VI-200™ Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 10V - 20V Input Uneko - Irteera (Max) 15A