VE-B52-IX-S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VE-B52-IX-S
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 75W
Fitxak: VE-B52-IX-S.pdf
  • Mezua
VE-B52-IX-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VE-B52-IX-S fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3116 pcs Datuen fitxa VE-B52-IX-S.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Series VE-200™ Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 5A