VE-21B-IX-F2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VE-21B-IX-F2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 95V 75W
Fitxak: VE-21B-IX-F2.pdf
  • Mezua
VE-21B-IX-F2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VE-21B-IX-F2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 95V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2817 pcs Datuen fitxa VE-21B-IX-F2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 95V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21V Tentsioa - Input (Max) 32V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Series VE-200™ Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 95V 789mA 21V - 32V Input Uneko - Irteera (Max) 789mA