VE-20Z-IX-F3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VE-20Z-IX-F3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 30W
Fitxak: VE-20Z-IX-F3.pdf
  • Mezua
VE-20Z-IX-F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VE-20Z-IX-F3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5653 pcs Datuen fitxa VE-20Z-IX-F3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10V Tentsioa - Input (Max) 20V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Series VE-200™ Energia (Watts) 30W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 15A 10V - 20V Input Uneko - Irteera (Max) 15A