V72C48E150BL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72C48E150BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V72C48E150BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 749 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V72C48E150BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72C48E150BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 749 pcs Datuen fitxa V72C48E150BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.4% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 43V - 110V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V72C48E150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72C48E150BN2
V72C48E150BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 6549 pcs
Deskarga: V72C48E150BN2.pdf
RFQ
V72C48E150BL2
V72C48E150BL2
fabrikatzaileak: Vicor