V72C48C150BG2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72C48C150BG2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V72C48C150BG2.pdf
  • Mezua
V72C48C150BG2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72C48C150BG2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2989 pcs Datuen fitxa V72C48C150BG2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.4% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 43V - 110V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V72C48C150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72C48C150BF2
V72C48C150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 5937 pcs
Deskarga: V72C48C150BF2.pdf
RFQ
V72C48C150BL3
V72C48C150BL3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5102 pcs
Deskarga: V72C48C150BL3.pdf
RFQ
V72C48C150BG
V72C48C150BG