V72C3V3H75BF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72C3V3H75BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Fitxak: V72C3V3H75BF.pdf
  • Mezua
V72C3V3H75BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72C3V3H75BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4386 pcs Datuen fitxa V72C3V3H75BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 82.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 43V - 110V Input
Uneko - Irteera (Max) 22.73A Oinarriaren zati kopurua V72C3V3H75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72C3V3E75BS
V72C3V3E75BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 4296 pcs
Deskarga: V72C3V3E75BS.pdf
RFQ
V72C3V3H75BF3
V72C3V3H75BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3845 pcs
Deskarga: V72C3V3H75BF3.pdf
RFQ
V72C3V3H75B
V72C3V3H75B