V72C28H150B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72C28H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W
Fitxak: V72C28H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V72C28H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72C28H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3966 pcs Datuen fitxa V72C28H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 43V - 110V Input
Uneko - Irteera (Max) 5.36A Oinarriaren zati kopurua V72C28H150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72C28E150BN
V72C28E150BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 556 pcs
Deskarga: V72C28E150BN.pdf
RFQ
V72C28H150B2
V72C28H150B2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5662 pcs
Deskarga: V72C28H150B2.pdf
RFQ
V72C28E150BS2
V72C28E150BS2
Stockean: 3704 pcs
Deskarga: V72C28E150BS2.pdf
V72C28E150BS3
V72C28E150BS3
Deskarga: V72C28E150BS3.pdf
V72C28H150BF2
V72C28H150BF2
Deskarga: V72C28H150BF2.pdf
V72C28E150BS
V72C28E150BS
Deskarga: V72C28E150BS.pdf
V72C28H150BG
V72C28H150BG
Stockean: 384 pcs
Deskarga: V72C28H150BG.pdf
V72C28H150BF3
V72C28H150BF3
Deskarga: V72C28H150BF3.pdf
V72C28H150B3
V72C28H150B3
Deskarga: V72C28H150B3.pdf
V72C28E150BN2
V72C28E150BN2
Deskarga: V72C28E150BN2.pdf
V72C28H150BF
V72C28H150BF