V72C15H150B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72C15H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V72C15H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 371 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V72C15H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72C15H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 371 pcs Datuen fitxa V72C15H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 85.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 43V - 110V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Oinarriaren zati kopurua V72C15H150