V72C12M150BS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72C12M150BS
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: V72C12M150BS.pdf
  • Mezua
V72C12M150BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72C12M150BS fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3197 pcs Datuen fitxa V72C12M150BS.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 43V - 110V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Oinarriaren zati kopurua V72C12M150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72C12M150BN3
V72C12M150BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W
Stockean: 5699 pcs
Deskarga: V72C12M150BN3.pdf
RFQ
V72C12T150B3
V72C12T150B3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 615 pcs
Deskarga: V72C12T150B3.pdf
RFQ
V72C12M150BS2
V72C12M150BS2
Stockean: 3610 pcs
Deskarga: V72C12M150BS2.pdf
V72C12M150BL3
V72C12M150BL3
Deskarga: V72C12M150BL3.pdf
V72C12T150B2
V72C12T150B2
Deskarga: V72C12T150B2.pdf
V72C12M150BS3
V72C12M150BS3