V72B8M150BN
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72B8M150BN
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W
Fitxak: V72B8M150BN.pdf
  • Mezua
V72B8M150BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72B8M150BN fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5484 pcs Datuen fitxa V72B8M150BN.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 85.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 18.75A
Oinarriaren zati kopurua V72B8M150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72B8M150BL2
V72B8M150BL2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 150W
Stockean: 3150 pcs
Deskarga: V72B8M150BL2.pdf
RFQ
V72B8M150BN2
V72B8M150BN2
fabrikatzaileak: Vicor