V72B8E150B
VicorVicor
V72B8E150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72B8E150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W
Fitxak: V72B8E150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V72B8E150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72B8E150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3198 pcs Datuen fitxa V72B8E150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 85.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 18.75A
Oinarriaren zati kopurua V72B8E150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72B8E150BG
V72B8E150BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 150W
Stockean: 4554 pcs
Deskarga: V72B8E150BG.pdf
RFQ
V72B8E150BF2
V72B8E150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6584 pcs
Deskarga: V72B8E150BF2.pdf
RFQ
V72B8C150BN2
V72B8C150BN2
fabrikatzaileak: Vicor Corporation
deskribapena: CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W
Stockean: 731 pcs
Deskarga: V72B8C150BN2.pdf
V72B8C150BS3
V72B8C150BS3
Stockean: 640 pcs
Deskarga: V72B8C150BS3.pdf
V72B8E150BF3
V72B8E150BF3
Deskarga: V72B8E150BF3.pdf
V72B8C150BN3
V72B8C150BN3
Stockean: 583 pcs
Deskarga: V72B8C150BN3.pdf
V72B8C150BN
V72B8C150BN
Stockean: 671 pcs
Deskarga: V72B8C150BN.pdf
V72B8E150B3
V72B8E150B3
Deskarga: V72B8E150B3.pdf
V72B8E150B2
V72B8E150B2
Deskarga: V72B8E150B2.pdf
V72B8C150BS
V72B8C150BS
Stockean: 711 pcs
Deskarga: V72B8C150BS.pdf
V72B8C150BS2
V72B8C150BS2
Stockean: 772 pcs
Deskarga: V72B8C150BS2.pdf
V72B8E150BF
V72B8E150BF