V72B5M150BN3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72B5M150BN3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
Fitxak: V72B5M150BN3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 279 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V72B5M150BN3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72B5M150BN3 fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 279 pcs Datuen fitxa V72B5M150BN3.pdf
Tentsioa - Lan egitea 150W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input (Max) 72V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 43V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio 9-DIP Module
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V72B5M150BN3
Lineako araudia 85% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 30A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 43V - 72V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)