V72B5H150BF
VicorVicor
V72B5H150BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72B5H150BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 150W
Fitxak: V72B5H150BF.pdf
  • Mezua
V72B5H150BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72B5H150BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3624 pcs Datuen fitxa V72B5H150BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 30A
Oinarriaren zati kopurua V72B5H150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72B5H150B
V72B5H150B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 6108 pcs
Deskarga: V72B5H150B.pdf
RFQ
V72B5H150B2
V72B5H150B2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5529 pcs
Deskarga: V72B5H150B2.pdf
RFQ
V72B5H150BF3
V72B5H150BF3