V72B5C150BN3
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72B5C150BN3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 150W
Fitxak: V72B5C150BN3.pdf
  • Mezua
V72B5C150BN3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72B5C150BN3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5771 pcs Datuen fitxa V72B5C150BN3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 43V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 30A