V72B36C250BF2
VicorVicor
V72B36C250BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72B36C250BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 250W
Fitxak: V72B36C250BF2.pdf
  • Mezua
V72B36C250BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72B36C250BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5783 pcs Datuen fitxa V72B36C250BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 6.94A
Oinarriaren zati kopurua V72B36C250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72B36C250BF3
V72B36C250BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 250W
Stockean: 3387 pcs
Deskarga: V72B36C250BF3.pdf
RFQ
V72B36C250BG2
V72B36C250BG2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4533 pcs
Deskarga: V72B36C250BG2.pdf
RFQ
V72B36C250B
V72B36C250B
Deskarga: V72B36C250B.pdf
V72B36C250BL2
V72B36C250BL2
Deskarga: V72B36C250BL2.pdf
V72B36C250BF
V72B36C250BF