V72A8H300BF2
VicorVicor
V72A8H300BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72A8H300BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 300W
Fitxak: V72A8H300BF2.pdf
  • Mezua
V72A8H300BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72A8H300BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4707 pcs Datuen fitxa V72A8H300BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 37.5A