V72A8C300B
VicorVicor
V72A8C300B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72A8C300B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 300W
Fitxak: V72A8C300B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V72A8C300Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72A8C300B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3318 pcs Datuen fitxa V72A8C300B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 37.5A
Oinarriaren zati kopurua V72A8C300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72A5T300BS2
V72A5T300BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 300W
Stockean: 4136 pcs
Deskarga: V72A5T300BS2.pdf
RFQ
V72A8C300BF3
V72A8C300BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 300W
Stockean: 5780 pcs
Deskarga: V72A8C300BF3.pdf
RFQ
V72A8C300B3
V72A8C300B3
Deskarga: V72A8C300B3.pdf
V72A8C300B2
V72A8C300B2