V72A5H300BL2
VicorVicor
V72A5H300BL2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72A5H300BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 300W
Fitxak: V72A5H300BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V72A5H300BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72A5H300BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4868 pcs Datuen fitxa V72A5H300BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 85.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 60A
Oinarriaren zati kopurua V72A5H300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72A5H300BF3
V72A5H300BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 300W
Stockean: 5463 pcs
Deskarga: V72A5H300BF3.pdf
RFQ
V72A5H300BS
V72A5H300BS
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6475 pcs
Deskarga: V72A5H300BS.pdf
RFQ
V72A5H300BL
V72A5H300BL