V72A48C400B
VicorVicor
V72A48C400B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72A48C400B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 400W
Fitxak: V72A48C400B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 368 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 368 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V72A48C400Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72A48C400B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 400W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 368 pcs Datuen fitxa V72A48C400B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 400W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 8.33A
Oinarriaren zati kopurua V72A48C400 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72A48C400BF2
V72A48C400BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 400W
Stockean: 5217 pcs
Deskarga: V72A48C400BF2.pdf
RFQ
V72A48C400BF
V72A48C400BF
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6065 pcs
Deskarga: V72A48C400BF.pdf
RFQ
V72A48C400BF3
V72A48C400BF3
Deskarga: V72A48C400BF3.pdf
V72A3V3T264BS
V72A3V3T264BS
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Deskarga: V72A3V3T264BS.pdf
V72A3V3T264BS3
V72A3V3T264BS3
Deskarga: V72A3V3T264BS3.pdf
V72A48C400B3
V72A48C400B3
Deskarga: V72A48C400B3.pdf
V72A3V3T264BS2
V72A3V3T264BS2
Deskarga: V72A3V3T264BS2.pdf
V72A48C400BG
V72A48C400BG
Deskarga: V72A48C400BG.pdf
V72A3V3T264BN3
V72A3V3T264BN3
Deskarga: V72A3V3T264BN3.pdf
V72A3V3T264BN2
V72A3V3T264BN2
Deskarga: V72A3V3T264BN2.pdf
V72A48C400B2
V72A48C400B2