V72A3V3C264B
VicorVicor
V72A3V3C264B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72A3V3C264B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Fitxak: V72A3V3C264B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V72A3V3C264Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72A3V3C264B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 264W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6457 pcs Datuen fitxa V72A3V3C264B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 264W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 80.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 80A
Oinarriaren zati kopurua V72A3V3C264 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72A3V3C264B3
V72A3V3C264B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Stockean: 5398 pcs
Deskarga: V72A3V3C264B3.pdf
RFQ
V72A3V3C264BF
V72A3V3C264BF
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5155 pcs
Deskarga: V72A3V3C264BF.pdf
RFQ
V72A36T400BS2
V72A36T400BS2
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 400W
Deskarga: V72A36T400BS2.pdf
V72A3V3C264BG
V72A3V3C264BG