V48C8E100BF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C8E100BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W
Fitxak: V48C8E100BF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 749 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V48C8E100BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C8E100BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 749 pcs Datuen fitxa V48C8E100BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.4% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Oinarriaren zati kopurua V48C8E100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C8C150BS3
V48C8C150BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 150W
Stockean: 5822 pcs
Deskarga: V48C8C150BS3.pdf
RFQ
V48C8E100BF3
V48C8E100BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 100W