V48C5E100BL3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C5E100BL3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W
Fitxak: V48C5E100BL3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 769 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
  • Mezua
V48C5E100BL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C5E100BL3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 769 pcs Datuen fitxa V48C5E100BL3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 20A Oinarriaren zati kopurua V48C5E100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C5E100BG3
V48C5E100BG3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 100W
Stockean: 3085 pcs
Deskarga: V48C5E100BG3.pdf
RFQ
V48C5E100BL
V48C5E100BL
fabrikatzaileak: Vicor