V48C48M75BN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C48M75BN
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 75W
Fitxak: V48C48M75BN.pdf
  • Mezua
V48C48M75BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C48M75BN fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5580 pcs Datuen fitxa V48C48M75BN.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.56A Oinarriaren zati kopurua V48C48M75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C48M75BS3
V48C48M75BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 75W
Stockean: 4302 pcs
Deskarga: V48C48M75BS3.pdf
RFQ
V48C48M75BG
V48C48M75BG
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3369 pcs
Deskarga: V48C48M75BG.pdf
RFQ
V48C48M75BN2
V48C48M75BN2
Deskarga: V48C48M75BN2.pdf
V48C48M75BG3
V48C48M75BG3
Deskarga: V48C48M75BG3.pdf
V48C48M75BN3
V48C48M75BN3