V48C3V3H50BF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C3V3H50BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Fitxak: V48C3V3H50BF.pdf
  • Mezua
V48C3V3H50BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C3V3H50BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6830 pcs Datuen fitxa V48C3V3H50BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 79.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 15.15A Oinarriaren zati kopurua V48C3V3H50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C3V3H50B3
V48C3V3H50B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Stockean: 2734 pcs
Deskarga: V48C3V3H50B3.pdf
RFQ
V48C3V3H50B
V48C3V3H50B
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6997 pcs
Deskarga: V48C3V3H50B.pdf
RFQ
V48C3V3E75BS2
V48C3V3E75BS2
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Deskarga: V48C3V3E75BS2.pdf
V48C3V3H50BL
V48C3V3H50BL
Deskarga: V48C3V3H50BL.pdf
V48C3V3H50BF2
V48C3V3H50BF2