V48C36H150BL2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C36H150BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W
Fitxak: V48C36H150BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V48C36H150BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C36H150BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4573 pcs Datuen fitxa V48C36H150BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A Oinarriaren zati kopurua V48C36H150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C36H150BN3
V48C36H150BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 150W
Stockean: 5876 pcs
Deskarga: V48C36H150BN3.pdf
RFQ
V48C36H150BF3
V48C36H150BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6504 pcs
Deskarga: V48C36H150BF3.pdf
RFQ
V48C36H150BL
V48C36H150BL