V48C2H50B2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C2H50B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 50W
Fitxak: V48C2H50B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V48C2H50B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C2H50B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6138 pcs Datuen fitxa V48C2H50B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 77% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 25A Oinarriaren zati kopurua V48C2H50