V48C28H150B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C28H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W
Fitxak: V48C28H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 371 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V48C28H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C28H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 371 pcs Datuen fitxa V48C28H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 5.36A Oinarriaren zati kopurua V48C28H150
Produktu erlazionatuak
V48C28H150B2
V48C28H150B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 4687 pcs
Deskarga: V48C28H150B2.pdf
RFQ
V48C28H150BF3
V48C28H150BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5482 pcs
Deskarga: V48C28H150BF3.pdf
RFQ
V48C28H150BF
V48C28H150BF
Deskarga: V48C28H150BF.pdf
V48C28H150BF2
V48C28H150BF2
Deskarga: V48C28H150BF2.pdf
V48C28H150B3
V48C28H150B3