V48C28E150BF3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C28E150BF3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W
Fitxak: V48C28E150BF3.pdf
  • Mezua
V48C28E150BF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C28E150BF3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5197 pcs Datuen fitxa V48C28E150BF3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 5.36A Oinarriaren zati kopurua V48C28E150
Produktu erlazionatuak
V48C28E150B3
V48C28E150B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 597 pcs
Deskarga: V48C28E150B3.pdf
RFQ
V48C28E150BL3
V48C28E150BL3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3475 pcs
Deskarga: V48C28E150BL3.pdf
RFQ
V48C28E150BF
V48C28E150BF
Stockean: 4183 pcs
Deskarga: V48C28E150BF.pdf
V48C28E150BL2
V48C28E150BL2
Stockean: 623 pcs
Deskarga: V48C28E150BL2.pdf
V48C28E150BG3
V48C28E150BG3
Deskarga: V48C28E150BG3.pdf
V48C28E150B
V48C28E150B