V48C24E75B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C24E75B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 75W
Fitxak: V48C24E75B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 743 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 743 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V48C24E75Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C24E75B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 743 pcs Datuen fitxa V48C24E75B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V48C24E75
Produktu erlazionatuak
V48C24E150BN
V48C24E150BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 150W
Stockean: 593 pcs
Deskarga: V48C24E150BN.pdf
RFQ
V48C24E75B3
V48C24E75B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 75W
Stockean: 4850 pcs
Deskarga: V48C24E75B3.pdf
RFQ
V48C24E150BS3
V48C24E150BS3
Stockean: 4425 pcs
Deskarga: V48C24E150BS3.pdf
V48C24E75BG
V48C24E75BG
Stockean: 598 pcs
Deskarga: V48C24E75BG.pdf
V48C24E150BS
V48C24E150BS
Deskarga: V48C24E150BS.pdf
V48C24E75BF2
V48C24E75BF2
Deskarga: V48C24E75BF2.pdf
V48C24E150BN3
V48C24E150BN3
Stockean: 603 pcs
Deskarga: V48C24E150BN3.pdf
V48C24E150BS2
V48C24E150BS2
Stockean: 615 pcs
Deskarga: V48C24E150BS2.pdf
V48C24E75B2
V48C24E75B2
Deskarga: V48C24E75B2.pdf
V48C24E75BF3
V48C24E75BF3
Stockean: 764 pcs
Deskarga: V48C24E75BF3.pdf
V48C24E150BN2
V48C24E150BN2
Deskarga: V48C24E150BN2.pdf
V48C24E75BF
V48C24E75BF