V48C12E75BF
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C12E75BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W
Fitxak: V48C12E75BF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 690 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V48C12E75BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C12E75BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 690 pcs Datuen fitxa V48C12E75BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 85.8% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.25A Oinarriaren zati kopurua V48C12E75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C12E75B
V48C12E75B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 75W
Stockean: 6836 pcs
Deskarga: V48C12E75B.pdf
RFQ
V48C12E75BG2
V48C12E75BG2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 593 pcs
Deskarga: V48C12E75BG2.pdf
RFQ
V48C12E75B2
V48C12E75B2
Stockean: 5232 pcs
Deskarga: V48C12E75B2.pdf
V48C12E75BF3
V48C12E75BF3
Deskarga: V48C12E75BF3.pdf
V48C12E75BF2
V48C12E75BF2