V48C12E150B3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C12E150B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: V48C12E150B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 603 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
  • Mezua
V48C12E150B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C12E150B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 603 pcs Datuen fitxa V48C12E150B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Oinarriaren zati kopurua V48C12E150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C12E150B
V48C12E150B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W