V48B48T300B
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48B48T300B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 300W
Fitxak: V48B48T300B.pdf
  • Mezua
V48B48T300Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48B48T300B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5941 pcs Datuen fitxa V48B48T300B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48B48T250BN2
V48B48T250BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 250W
Stockean: 5434 pcs
Deskarga: V48B48T250BN2.pdf
RFQ
V48B48T300BF
V48B48T300BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 300W
Stockean: 3560 pcs
Deskarga: V48B48T300BF.pdf
RFQ
V48B48T300B2
V48B48T300B2
Deskarga: V48B48T300B2.pdf
V48B48T300BF2
V48B48T300BF2
Deskarga: V48B48T300BF2.pdf
V48B48T300BF3
V48B48T300BF3
Deskarga: V48B48T300BF3.pdf
V48B48T250BS3
V48B48T250BS3
Stockean: 513 pcs
Deskarga: V48B48T250BS3.pdf
V48B48T300BG
V48B48T300BG
Deskarga: V48B48T300BG.pdf
V48B48T300B3
V48B48T300B3