V48B48T250B
VicorVicor
V48B48T250B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48B48T250B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 250W
Fitxak: V48B48T250B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V48B48T250Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48B48T250B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4116 pcs Datuen fitxa V48B48T250B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 5.2A
Oinarriaren zati kopurua V48B48T250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48B48M300BN3
V48B48M300BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 300W
Stockean: 6244 pcs
Deskarga: V48B48M300BN3.pdf
RFQ
V48B48M300BN
V48B48M300BN
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6272 pcs
Deskarga: V48B48M300BN.pdf
RFQ
V48B48T250BF2
V48B48T250BF2
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 250W
Deskarga: V48B48T250BF2.pdf
V48B48T250B3
V48B48T250B3
Stockean: 532 pcs
Deskarga: V48B48T250B3.pdf
V48B48T250BF
V48B48T250BF
Deskarga: V48B48T250BF.pdf
V48B48M300BS2
V48B48M300BS2
Deskarga: V48B48M300BS2.pdf
V48B48T250BF3
V48B48T250BF3
Deskarga: V48B48T250BF3.pdf
V48B48M300BN2
V48B48M300BN2
Deskarga: V48B48M300BN2.pdf
V48B48T250B2
V48B48T250B2
Deskarga: V48B48T250B2.pdf
V48B48M300BS
V48B48M300BS
Deskarga: V48B48M300BS.pdf
V48B48M300BS3
V48B48M300BS3
Deskarga: V48B48M300BS3.pdf
V48B48T250BG
V48B48T250BG