V48B48M300BF2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48B48M300BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 300W
Fitxak: V48B48M300BF2.pdf
  • Mezua
V48B48M300BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48B48M300BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2746 pcs Datuen fitxa V48B48M300BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48B48M250BS2
V48B48M250BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 250W
Stockean: 3125 pcs
Deskarga: V48B48M250BS2.pdf
RFQ
V48B48M300BF
V48B48M300BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 300W